sobota, 14 lutego 2009

Wózek widłowy HC - 5 ton


Wózek widłowy HC - 5 ton - LPG
CPQD50N-W17-Y

Tel: 692-281-677
Udźwig wózka: 5000 kg
Wózek widłowy HC-Lift - 5 ton - LPG
Dane techniczne Marka/Model HC-Lift
Przekładnia automat - TCM
Silnik GM 4.3L
Udźwig - kg 5 000
Wysokość podnoszenia 3 000
Widły (dł. x szer. x grub.) mm 1070x150x55
Długość wózka od czoła wideł - mm 3 220
Szerokość wózka - mm 1 490
Wysokość masztu złożonego - mm 2 230
Wysokość masztu wysuniętego - mm 4 180
Wysokość całkowita wózka - mm 2 240
Promień skrętu - mm 2 820
Masa własna - kg 6 650
Opony pneumatyczne
Okres gwarancji 18 m-cy lub 1200 motogodzin
Chińskie wózki widłowe HC
Chińskie wózki widłowe - Import z Chin wózków widłowych spalinowych, elektrycznych o różnym udźwigu, dowolnym maszcie triplex lub duplex.
Maciej Nicoń, Tel 692-281-677

- chińskie wózki widłowe spalinowe diesel lub LPG
- chińskie elektryczne wózki widłowe czołowe
- chińskie wózki magazynowe akumulatorowe

PRODUKT CHIŃSKI HC LIFT NA PODZESPOŁACH JAPOŃSKICH. MIĘDZY INNYMI SILNIKI FIRM JAPOŃSKICHNISSAN ISUZU YANMAR, SKRZYNIA BIEGÓW TCM.

Jeśli podnosisz lub przemieszczasz towary, możesz liczyć na wózek widłowy marki "HC LIFT", który dostarczy ci tego, czego potrzebujesz.
Producent wózków marki HC istnieje na rynku od 1983 roku i posiada ogólnoświatowy zasięg w dostarczania sprzętu do przeładunku materiałów.

Zakres produkcji obejmuje: ręczne wózki paletowe, elektryczne układarki paletowe, elektryczne wózki paletowe, oraz wózki widłowe o napędzie benzynowym, gazowym, diesel, jak również wózki elektryczne. Jeśli planujesz zakup sprzętu do przeładunku materiałów, "HC" jest najlepszym rozwiązaniem. Wózki widłowe HC posiadają światową klasę pod względem jakości i wyglądu, podlegają rygorystycznej kontroli jakościowej, komponenty użyte do ich produkcji pochodzą z Japonii, USA i Włoch, a jednocześnie oferowane są po konkurencyjnych cenach. Wózki widłowe HC powstają w oparciu o zaawansowane technologie, posiadają również design na światowym poziomie w swojej klasie producentów.
Bezpieczeństwo:
Urządzenie przepustnicy jest umieszczone w instalacji rurowej,w rezultacie nie ma możliwości utraty kontroli nad masztem nawet jeśli któraś z rur pęknie.
Poprzez użycie wbudowanej blokady pokrywy, podniesiono poziom bezpieczeństwa wózka

Zwiększono twarde proporcje przewodów hydraulicznych, przyjmując złącze o kącie prostym lub złącze z przepływem prostym, co redukuje utratę ciśnienia w przewodach i zwiększa prędkość podnoszenia na maszcie, średnio o 10% w porównaniu z wcześniejszym modelem wózka.

2 komentarze:

  1. Ile takie wózki widłowe kosztują?

    OdpowiedzUsuń
  2. @Michał Nowak ceny wózków widłowych możesz sprawdzić między innymi na tej stronie internetowej - wózki widłowe cena: http://www.suret.com.pl/?strony/oferta/sprzedaz-wozkow.html A wracając do wpisu to wózek tej marki jest bardzo dobrej jakości, żałuję, że nie posiadam takiego w swojej firmie. Zapewne praca z takim urządzeniem byłaby dużą szybsza i skuteczniejsza.

    OdpowiedzUsuń