wtorek, 17 marca 2009

Sprzedaż chińskich wózków widłowych

Chińskie wózki widłowe

Sprzedaż i import chińskich wózków widłowych spalinowych i elektrycznych od 1 tony do 15 ton udźwigu
www.chinskiewozki.pl

tel 692-281-677

Oferujemy w ciągłej sprzedaży nowe chińskie wózki widłowe firmy HC Nissan. Szczególnie polecamy wózki widłowe firmy HC LIFT produkujacej od 30 lat wózki na rynek Azji Południowo Wschodniej. Stanowią one niespotykane na rynku połączenie doskonałej ceny i niezawodności. Wózki widłowe HC to solidne wykonanie, i niezawodnośc oraz najnowsze technologiczne rozwiązania konstrukcyjne!

Niezawodne i tanie - wózki widłowe HC!
Wózki widłowe
Wózki widłowe firmy HC to wyłącznie firmowe komponenty: nowoczesne silniki między innymi marek takich jak Nissan, Isuzu o napędzie benzynowym, beznzynowo gazowym lub silnikach diesla. W wózkach stosowane są przekładnie automatyczne firm Nissan, TCM lub Okamura Wózki widłowe mają możliwość podnoszenia od 2 do 6 metrów co w pełni zaspokaja oczekiwania użytkowe naszych klientów!
Wózki widłowe HC - gwarancja!
Dzięki stosowanym firmowym podzespołom wózki widłowe HC stanowia dokonałą i konkurencyjną propozycję na polskim rynku. Jesteśmy przedstawicielem firmy HC na rynku wielkopolskim, oferując pełną gammę wózków z doskonałym zapleczem części oraz serwisem. Na wszystkie sprzedawane wózki widłowe zapewniamy aż 24 miesięczny okres gwarancji, oraz profesjonalny serwis wózków zarówno o trakcie jak i po zakończeniu okresu gwarancji!
Pełen serwis
Chińskie wózki widłowe
Stosujemy przejrzyste zasady i profesjonalne podejście do klienta. to my jesteśmy dla klientów a nie odwrotnie! Nie musisz pisać maili ani wypełniać skomplkowanych formularzy! Wystarczy że podasz podstawowe dane do kontaktu - nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę W każdej chwili możesz także zadzwonić na 24h telefon podany poniżej i uzyskać informacje!

Wózki widłwowe HC Lift spalinowe i elektryczne wózki widłowe import z Chin wózkow EP i HC lift- dlaczego warto?!nowoczesne wozki widlowe za pol cenyWózki widlowe HC Lift to produkt nad któym pracuje przeszło 300 osobowa grupa wyspecjalizowanych pracowników w tym również inzynierów. Rosnące zapotrzebowanie na wózki widłowe oraz idące z nim w parze rozwiązania technologiczne oraz dbałość o produkt sprawiły że w chwili obecnej fabryka HC Lift produkuje przeszło 13.000 wózków rocznie z czego blisko 35% wózków widłowych jest eksportowanych do Europy!Nowoczesne rozwiązania - wózki widłowe HC!Wózki widłowe wynajem chińskich wózków widłowych na terenie całego kraju.Decydując się na wózki widłowe HC Lift wybieramy nowoczesne rozwiązania w wyjątkowo korzystnej cenie! Wózki widłowe w podstawowym wyposażeniu posiadają wspomaganie kierownicy, skuteczne oświetlenie, wysoki - wygodny resorowany fotel dla operatora wózka, oraz wsteczne lusterko i hak. W każdej chwili możemy rozbudować każdy wózek o pakiety dodatkowe: podwójne koła i pełne ogumienie, większą wysokość podnoszenia oraz inne!polecamy wózki widłowe firmy HC LIFT, produkujacej od 30 lat wózki na rynek Azji Południowo Wschodniej. Stanowią one niespotykane na rynku połączenie doskonałej ceny i niezawodności. Wózki HC to solidne wykonanie, i niezawodnośc oraz najnowsze technologiczne rozwiązania konstrukcyjne!Witamy na stronieNiezawodne i tanie - wózki widłowe HC!Wózki widłowe firmy HC to wyłącznie firmowe komponenty: nowoczesne silniki między innymi marek takich jak Nissan, Isuzu o napędzie benzynowym, beznzynowo gazowym lub silnikach diesla. W wózkach stosowane są przekładnie automatyczne firm Nissan, TCM lub Okamura Wózki widłowe mają możliwość podnoszenia od 2 do 6 metrów co w pełni zaspokaja oczekiwania użytkowe naszych klientów!Wózki widłowe HC - bezpieczeństwo i gwarancja!Dzięki stosowanym firmowym podzespołom wózki widłowe HC stanowia dokonałą i konkurencyjną propozycję na polskim rynku. Jesteśmy przedstawicielem firmy HC na rynku wielkopolskim, oferując pełną gammę wózków z doskonałym zapleczem części oraz serwisem. Na wszystkie sprzedawane wózki widłowe zapewniamy aż 24 miesięczny okres gwarancji, oraz profesjonalny serwis wózków zarówno o trakcie jak i po zakończeniu okresu gwarancji!Wózki widłowe ? - WYBIERZ HC LIFT!HC Lift to wózki widłowe wyposażone w nowoczesne i pewne układy kierownicze i doskonałe rozmieszczenie elementów wewnątrz kabiny co zdecydowanie ułatwia wygodną pracę operatorom wózków! Wózki HC dostepne są w pełnej gamie silników, oferujemy wózki widłowe elektryczne, wózki z napędem diesla oraz wózki widłowe z tradycyjnymi silnikami benzynowymi z opcją - gaz. Wózki HC Lift to doskonała jakość i rewelacyjna cena!
Pełen serwis wózków widłowych spalinowych i elektrycznych czołowych wózków widłowych. . Nasze wózki widłowe! - co nas różni od konkurencji!Stosujemy przejrzyste zasady i profesjonalne podejście do klienta. to my jesteśmy dla klientów a nie odwrotnie! Nie musisz pisać maili ani wypełniać skomplikowanych formularzy! Wystarczy że podasz podstawowe dane do kontaktu - nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę sprzedaży lub wynajmu nowego lub używanego chińskiego wózka widłowego.

3 komentarze:

  1. Sprzedaz chińskich wózków widlowych z napędem lpg gazowym - 692281677

    OdpowiedzUsuń
  2. Import chińskich wózków widłowych HC nissan, Isuzu i Yanmar - tel: 692-281-677

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja zainwestowałem w wózek z firmy http://www.mag-complex.pl i jestem z tego faktu bardzo zadowolony:)

    OdpowiedzUsuń